Három baleset, három szabadtéri tűz
2026. május 06. 12:51
Balesetekhez és szabadtéren keletkezett tüzek oltásához riasztották a Vas vármegyei tűzoltókat tegnap.
Elhagyta az utat és árokba hajtott tegnap hajnalban egy kisbusz Csögle közelében. A celldömölki önkormányzati tűzoltók áramtalanították a járművet és segítettek a mentőknek a sérültet mentőautóba helyezni.
Érintőlegesen ütközött tegnap reggel egy platós kisteher- és egy személyautó Molnaszecsődön, a Petőfi úton. A körmendi hivatásos tűzoltók áramtalanították a személyautót.
Ráfutásos balesetben ütközött össze tegnap délután három személyautó a 86-os főúton, Balogunyomnál. A szombathelyi hivatásos és a jáki önkéntes tűzoltók az egyik autót áramtalanították, és megszüntették a forgalmi akadályt.
Növényi hulladék és a száraz aljnövényzet égett tegnap délután Vépen, a Toldi utcában, a 87-es főúton Kőszeg közelében, és Vasváron, a Gersei úton is. A szombathelyi hivatásos, a kőszegi és a vasvári önkormányzati tűzoltók vízsugarakkal megakadályozták a tűz továbbterjedését, és kéziszerszámokkal eloltották a lángokat.