Esemény részletei


Tároló égett Szentgotthárdon

2022.10.17. 21:30
Tűzeset
A tűzoltók két vízsugárral eloltották a lángokat.
Fatároló égett Szentgotthárdon, a Tótfalusi úton. A helyszínre a körmendi és a szentgotthárdi hivatásos, valamint a magyarlaki önkéntes tűzoltók érkeztek ki, akik két vízsugárral eloltották a tüzet és megkezdték az utómunkálatokat.
Helyszín: Szentgotthárd, Tótfalusi út
Vissza